Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Promocja Muzeum w Rzymie – koncert DOM NA SKALE

12 października 2014 r. w Bazylice Santa Maria in Aracoeli na Wzgórzu Kapitolińskim w Rzymie odbył się koncert „Dom na skale”,  uroczystość  zorganizowano dla przypomnienia, że w naszym Muzeum od niedawna działa nowa ekspozycja stała. Podczas koncertu wystąpiła krakowska artyst a Agnieszka Chrzanowska, związana z Piwnicą pod Baranami i Krzysztoforami, a także włoski akordeonista i kompozytor Marco Lo Russo.

Oprawę stanowiły zdjęcia z muzealnego archiwum,  prezentujące młodego Karola Wojtyłę i fotografie Marcina Brzózki, stanowiące podkład do śpiewanej poezji na temat historii życia Ojca Świętego. Ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej, JE Piotr Nowina-Konopka, witając zebranych, zwrócił uwagę na nadzwyczajność wydarzenia, które jest hołdem dla papieża Polaka w Wiecznym Mieście.

Wśród zebranych gości byli przedstawiciele samorządowych władz z Polski, włoskiego parlamentu, polskiego duchowieństwa.  Polscy artyści wystąpili na Kapitolu po raz pierwszy.