Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Promocja Muzeum w Rzymie – koncert DOM NA SKALE

12 października 2014 r. w Bazylice Santa Maria in Aracoeli na Wzgórzu Kapitolińskim w Rzymie odbył się koncert „Dom na skale”,  uroczystość  zorganizowano dla przypomnienia, że w naszym Muzeum od niedawna działa nowa ekspozycja stała. Podczas koncertu wystąpiła krakowska artyst a Agnieszka Chrzanowska, związana z Piwnicą pod Baranami i Krzysztoforami, a także włoski akordeonista i kompozytor Marco Lo Russo.

Oprawę stanowiły zdjęcia z muzealnego archiwum,  prezentujące młodego Karola Wojtyłę i fotografie Marcina Brzózki, stanowiące podkład do śpiewanej poezji na temat historii życia Ojca Świętego. Ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej, JE Piotr Nowina-Konopka, witając zebranych, zwrócił uwagę na nadzwyczajność wydarzenia, które jest hołdem dla papieża Polaka w Wiecznym Mieście.

Wśród zebranych gości byli przedstawiciele samorządowych władz z Polski, włoskiego parlamentu, polskiego duchowieństwa.  Polscy artyści wystąpili na Kapitolu po raz pierwszy.